Články

Shutterstock 667202338

Máte všeho nad hlavu?

Každodenní život od nás vyžaduje hodně. Ať už zaměstnání nebo rodina – každý den musíme sladit nekonečné množství úkolů. Rychle se může stát, že nám nabitý program doslova přeroste přes hlavu.

Přečíst článek ...
Shutterstock 1166348053

Těžko se vám vstává? Jste unavení?

Všichni občas špatně spíme. Pro mnohé jsou však problémy s usínáním a udržením spánku součástí každodenního života, a jsou tedy vážným problémem. Poruchy spánku jsou v naší společnosti rozšířeným jevem. Zhruba 80 % lidí ve věku 35 až 65 let má neklidný spánek.

Přečíst článek ...
Shutterstock 674669047

Máte obavy? Bojíte se něčeho?

Každý z nás by mohl vyjmenovat spoustu věcí, které se nám honí hlavou, kterých se obáváme a máme z nich strach. Ať už v práci, v rodině nebo ve volném čase – všichni se musíme každý den vyrovnávat s množstvím úkolů a očekávání. 

Přečíst článek ...
Shutterstock 1523331950

Fyzické příznaky – reakce našeho organismu 

Neustálé napětí a vnitřní neklid uvádí naše tělo do trvalé pohotovosti. Mezi typické fyzické příznaky patří svalové napětí, chronické bolesti hlavy a zad. Také náš trávicí systém se často bouří a způsobuje nám zažívací obtíže.

Přečíst článek ...
Shutterstock 1535683004

Syndrom vyhoření – skrytá pandemie naší doby

Syndrom vyhoření je v současnosti často zmiňovaným tématem, a to i v souvislosti s úzkostí a vnitřním neklidem. Syndrom vyhoření je považován za spouštěče těchto obtíží. Téměř každý o úzkosti jako o diagnóze slyšel nebo možná dokonce zná někoho ve svém okolí, kdo úzkostnými stavy trpí. 

Přečíst článek ...Vyrobil: GravaStar s.r.o.